O mnie

ja
Marek Bogdoł (34 l.)

Nazywam się Marek Bogdoł i mieszkam w Siemianowicach Śląskich. Jestem amatorem z 7-letnim stażem biegowym, który przed 30-stką zrzucił 11 kg i odkrył, że kończyny dolne mogą służyć nie tylko do chodzenia.

Doskonale pamiętam swój pierwszy bieg – Bieg Korfantego na dystansie 8,1 km z Katowic do Siemianowic Śląskich. Emocje były niesamowite! Pomyślałem, że trzeba je powtórzyć. Ba! Spotęgować! Kilka tygodni później był pierwszy półmaraton. Po 3 miesiącach udało mi się ukończyć królewski dystans. Zakwasy leczyłem przez następne kilka dni. Było warto!

25 września 2014 r., idąc z pokoju do łazienki odkryłem, że wylosowano mnie na przyszłoroczny start w maratonie w Tokio. Postanowiłem stworzyć te oto miejsce, aby pozyskać sponsorów na w/w wyjazd.

Choć o bieganiu staram się pisać lekko i (mam nadzieję) z poczuciem humoru, wszystkie starty traktuję niezwykle serio i z należytym szacunkiem. Staram się biegać systematycznie 4 x w tygodniu i w ciągu roku startować w około 13-15 imprezach.

Ciągle szukam sponsorów, dzięki którym mógłbym spełnić swoje biegowe marzenie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś mi pomóc, to proszę Cię o kontakt.

[AKTUALIZACJA – wyjazd się powiódł! Relację możecie znaleźć -> tutaj]

Po więcej informacji zapraszam do -> FAQ.

Dzięki za odwiedzenie tej strony!

Marek.