drogadotokio.pl z Sony Xperia™ Z3 Compact

3

Wczoraj, na swoim profilu FB, zamieściłem zdjęcie pewnej żółtej paczki. Co znalazłem w środku? Ano coś takiego:

Xperia™ Z3 Compact

Miło mi poinformować, że nawiązałem współpracę z firmą SONY, która udostępniła mi jeden z  flagowych modeli swojego smartfona – Xperię Z3 Compact.

„Dlaczego? Po co? Na co ci on chłopie?”
Już odpowiadam…

Wielokrotnie pisałem, że z maratonu tokijskiego będę chciał zrobić relację, jakiej w tej części Europy jeszcze nie widziano. Wszystko się zgadza, nadal zamierzam ją przeprowadzić. Pomyślałem, że fajnie byłoby mieć pod ręką coś:
– czym będę mógł wykonać  zdjęcia / filmy w bardzo dobrej jakości, a jednocześnie będzie na tyle małe i poręczne, że będę mógł zapomnieć o taszczeniu ze sobą lustrzanki,
– co będzie wodoodporne, więc będę mógł z tym śmiało przebiec cały maraton,
– z czego będę mógł zadzwonić, a także skorzystać z dostępu do japońskiego internetu.

Do opisu idealnie pasuje właśnie Xperia Z3 Compact:

przod

tyl

Oprócz smartfona otrzymałem opaskę SmartBand. Jeszcze nie miałem okazji korzystać z tego typu urządzenia, więc z wielką chęcią go przetestuję.

opaska

Reasumując: Wkrótce podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami na temat Xperii i SmartBanda. Postaram się, aby było krótko, zwięźle i na temat.

Recenzji Xperii Z3 Compact w Internecie jest wiele. Tej z naciskiem położonym na bieganie – nie ma chyba ani jednej. Czas to wreszcie zmienić.

A propos zmian. Wczoraj poszedłem biegać. Dodam, że stało się to po raz pierwszy od 2 tygodni. Istnieje więc spora szansa, że w Tokio zmieszczę się w limicie czasowym! 😉

Share.
X
X