Achtung! Attenzione! -> TCS New York City Marathon 2017

2

Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji związanych z moim wyjazdem do Nowego Jorku. Chcecie być na bieżąco? Zobaczyć moje zmagania związane z dotarciem do hostelu na Harlemie? Wszystko na żywo, w kolorze i w HD?

Przed Wami krótka instrukcja obsługi.

1. Wylot/przylot.

Wylatuję we wtorek 31 października o godz. 6:15 z Katowice Airport przez Frakfurt Airport na Newark Airport kończąc. W Nowym Jorku powinienem być jeszcze tego samego dnia o godz. 15:05 czasu miejscowego. Od każdej polskiej godziny, minuty i sekundy należy odjąć 6 h. Właśnie taki czas jest w NYC.

jet-lag-is-coming

Przylot planowany jest na 8 listopada. W Katowicach będę ok godziny 13:50, więc jeżeli ktoś z Was chciałby mnie przywitać, uścisnąć dłoń bądź z zazdrości sprzedać liścia w twarz, to zapraszam! Można rozwiesić transparenty i rozsypać konfetti. Znając mnie, to raczej na pewno się wzruszę.

2. Maraton.

Maraton odbędzie się w niedzielę 5 listopada. Mój numer startowy to 16399. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może mnie śledzić na stronie, bądź w oficjalnej aplikacji na Androida i iOS.

22555811_10155931618028324_3143673417149472378_o

Bieg będzie transmitowany na żywo na kanale Eurosport od godz. 15:15. Ja będę ruszał ok. 15:40.

3. Zdjęcia.

Ostrzegam, że zdjęć będzie sporo. Dzięki temu, że na miejscu będę miał wykupiony pakiet 1 GB internetu, zdjęcia i filmy będę publikował na bieżąco. Co na nich będzie? Może być wszystko. Pomnik, kawałek mostu, mieszkańcy Harlemu, kawałek mnie albo meta w Central Parku.

pizaZdjęcia znajdziecie na moim instagramowym koncie: instagram.com/drogadotokio.pl.
Będę je również wrzucał tutaj: facebook.com/drogadotokio.

4. Teksty.

Z uwagi na fakt, że nie biorę laptopa, wszystkie teksty pojawią się dopiero po przylocie. Zapewne będzie na to sporo czasu, bo z uwagi na ponowną zmianę strefy czasowej, mogę mieć chwilowy kłopot ze snem. Swoje przemyślenia, wzloty i upadki, będę na bieżąco zamieszczał na swoim koncie na FB.

5. Filmy.

Jeżeli wszystko się uda, to w trakcie maratonu kilka razy wejdę na żywo. Wszystkie filmy będą dostępne na moim koncie na FB. Poinformuję Was o tym z wyprzedzeniem, abyście sobie mogli naszykować popcorn.

retro-71774164_29937cPrawdopodobnie zrobię także krótki materiał z samych targów EXPO. Wiem, że jest tego mało na YouTube.

6. Trening.

W Nowym Jorku planuję zrobić 1-2 treningi. Raczej na pewno będzie to trasa w Central Parku. Być w Nowym Jorku i nie zaliczyć tego miejsca, to jakby biegowo nie być tam wcale.

centra)park

Z uwagi na zbliżając się maraton, tempo będzie raczej reprezentacyjne, a więc w okolicy 5:30-5:44,5 min na km.

7. Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli macie konto na FB i zdążyliście już polubić facebook.com/drogadotokio, to sprawdźcie czy macie zaznaczoną opcję: „Obserwowanie” -> „Domyślnie„, a także „Powiadomienia” -> Wł. (Posty, Wydarzenia…).

aktualn_nyc

Jeżeli nie, zawsze możecie to nadrobić.

Dzięki!

8. Prośba.

Jeżeli możecie, to udostępnijcie proszę ten wpis. Im więcej nas tu będzie, tym raźniej będzie mi na miejscu. Jeżeli będziecie natomiast dysponować wolną parą kciuków, to proszę o ich zaciśnięcie. W niedzielę ok. 15:40, jakieś 7000 km na zachód, będę rozpoczynał jedno z najbardziej intensywnych biegowych doznań w moim życiu. Postaram się tym z Wami podzielić, jak tylko będę w stanie najpiękniej.

Do następnego!

Share.
X
X