Achtung! Attenzione! -> Virgin Money London Marathon 2019

0

Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji związanych z moim wyjazdem do Londynu. Chcecie być na bieżąco? Wszystko na żywo, w kolorze i w 4K ?

Przed Wami krótka instrukcja obsługi.

O samym maratonie przeczytacie -> w tym miejscu.

1. Wylot/przylot.

Wylatuję w swoje 35 urodziny, a więc w piątek 26 kwietnia o godz. 14:45. To będzie bezpośredni lot z Balic do Heathrow. Na miejscu powinienem być o godz. 16:05.

Zazwyczaj w tym miejscu wklejałem niniejszego mema:

jet-lag-is-coming

Tak się złożyło, że po raz pierwszy od 4 lat, jest on zupełnie zbędny. Lecąc do Tokio musiałem dodać 7 h. Lecąc do Nowego Jorku i Chicago – tyle samo musiałem ich odjąć. Nie ukrywam, że zmiana kilku stref czasowych potrafi nieźle człowieka – pardon my French – sowicie rozpieprzyć.

Jak jest tym razem? Aż wstyd się przyznać.

Od naszej strefy czasowej muszę odjąć tylko jedną godzinę.

Będzie mi brakowało budzenia się o godz. 2:35 w nocy. Tych nagłych ataków ciepła w ciągu dnia, gdy organizm nagle się zorientuje, że wcale nie śpi, a już dawno powinien to robić. No nic. Na drugi raz zadbam chociaż o jakieś międzylądowanie w okolicy Baku.

Przylot planowany jest na 29 kwietnia. W Krakowie będę o godz. 19:40. To będzie krótki, ale mam nadzieję, że równie intensywny wyjazd.

2. Maraton.

Maraton odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia. Mój numer startowy to 72510. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może mnie śledzić na stronie, bądź w oficjalnej aplikacji na Androida i iOS.

Wystartuję po 10:00 czasu miejscowego, a więc w okolicy 11:00 czasu polskiego.

Bieg będzie transmitowany na żywo.
Zapewne tutaj pojawią się działające streamy w HD -> link.

3. Zdjęcia.

Ostrzegam, że zdjęć będzie sporo. Dzięki temu, że Wielka Brytania nadal jest w Unii Europejskiej, w swoim planie taryfowym mam aż 2 GB na transfer. Zdjęcia i filmy będę więc publikował na bieżąco. Co na nich będzie? Może być wszystko. Trafalgar Square, kawałek mostu, fontanna, kawałek mnie albo Wielkiego Bena.

Zdjęcia znajdziecie na moim koncie na Instagramie: instagram.com/drogadotokio.pl.
Będę je również wrzucał tutaj: facebook.com/drogadotokio.

4. Teksty.

Z uwagi na fakt, że nie biorę laptopa, wszystkie teksty pojawią się dopiero po przylocie.

Swoje przemyślenia, wzloty i upadki, będę na bieżąco zamieszczał na swoim koncie na FB.

5. Filmy.

Jeżeli wszystko się uda, to w trakcie maratonu kilka razy wejdę na żywo. Wszystkie filmy będą dostępne na moim koncie na FB. Poinformuję Was o tym z wyprzedzeniem, abyście sobie mogli naszykować popcorn i czitosy.

retro-71774164_29937cPrawdopodobnie zrobię także krótki materiał z samych targów EXPO. Wiem, że jest tego mało na YouTube.

6. Trening.

Z uwagi na nocleg w sąsiedztwie Hyde Park, na pewno skuszę się na jakiś krótki trening.

To będzie raczej jakaś piątka w tempie w okolicy 5:40 min/km. Taki dodatek do kilkudziesięciu kilometrów, które – w ciągu tych kilku dni – mam zamiar pokonać na piechotę.

7. Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli macie konto na FB i zdążyliście już polubić facebook.com/drogadotokio, to sprawdźcie czy macie zaznaczoną opcję: „Obserwowanie” -> „Domyślnie„,
a także „Powiadomienia” -> Wł. (Posty, Wydarzenia…).

aktualn_nyc

Jeżeli nie, zawsze możecie to nadrobić.

Polecam także zacząć obserwować mój profil na Instagramie: instagram.com/drogadotokio.pl

Dzięki!

8. Prośba.

Jeżeli możecie, to udostępnijcie proszę ten wpis. Im więcej nas tu będzie, tym raźniej będzie mi na miejscu. Jeżeli będziecie natomiast dysponować wolną parą kciuków, to proszę o ich zaciśnięcie. W niedzielę 28 IV, ok. 11:00 będę rozpoczynał swojego 5 majora.

Postaram się nim z Wami podzielić, jak tylko będę w stanie najpiękniej.

Do następnego!

Share.
X
X