Lista startów w 2018 r.

2

IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy – 23 VI

cf3affab0a7b62c04ef0a4df1ce6f36119ce9f96
strona
: www.mosir.rybnik.pl
info: To będzie moja druga wizyta w Rybniku. Biegłem tam w 2013 r. i w 2015 r. Ostatnio rzucano we mnie nabiałem. Mam nadzieję, że tym razem mi tego oszczędzą.

 

II Nocny Półmaraton Piekary Śląskie – 14 VII

piekary
strona
: www.foxter-sport.pl
info: W zeszłym roku odbył się debiut tej imprezy. Miałem wziąć w nim udział, ale jakoś nie wyszło.  W tym roku nadrabiam tą zaległość.

 

IV Rudzki Półmaraton Industrialny – 28 VII

polmaraton_industrialny

strona: www.polmaratonrudzki.pl
info: W trakcie pierwszej edycji odwodniłem się na 10 różnych sposobów [relacja]. W trakcie drugiej odkryłem uroki nowej trasy i z Rudy Śląskiej wywiozłem nową życiówkę 1:28:49 [relacja]. W zeszłym roku robiłem co mogłem, ale nawet nie zbliżyłem się do wyniku w okolicy 1:30 h [relacja]. Jedna z niewielu imprez, w których wziąłem udział w pierwszej edycji i w której biegnę co rok. A nóż/widelec dostanę kiedyś jakiś puchar. Czy coś.

VII Tyski Półmaraton – 2 IX

tychy

strona: www.tyskipolmaraton.pl
info: W zeszłym roku biegłem tam po raz pierwszy [relacja]. To był mój debiut w połówce z Magdą w wózku. Co się okazało? Wynik nieco ponad 1:31 h i najprawdziwsze podium! Emocje były niesamowite i w tym roku muszę je powtórzyć.

Półmaraton Parkowy – 9 IX

parkowy_polmaraton

strona: www.aktywnie.parkslaski.pl
info: Kolejny start w Parku Śląskim. Jeden z niewielu półmaratonów, na który mogę się dostać na piechotę i równie szybko wrócić do domu. W półmaratonie brałem udział już kilkukrotnie.

Bank of America Chicago Marathon 2018 – 7 X

logo-w

strona: www.chicagomarathon.com
info: No i się stało – czas spełnić następne marzenie. Po Berlinie, Tokio i Nowym Jorku przyszedł czas na kolejnego majora. Tym razem padło na Chicago. Czego możecie się spodziewać? Kolejnej setki zdjęć na Instagramie, miliarda wpisów na moim FaceBooku, a także długiej i dokładnej relacji. Jeżeli uda mi się zebrać środki na wyjazd, to na mojej liście pozostanie jeszcze Londyn i Boston. Proszę mocno zacisnąć kciuki i nie puszczać.

Dziękuję!

V Półmaraton Gliwicki- 21 X

logo-polmaraton-gliwice

strona: www.polmaratongliwicki.pl
info: W Gliwicach w swoim życiu byłem tylko raz. Tym razem zamierzam je zwiedzić w biegu. O imprezie słyszałem wiele dobrego. Czas to sprawdzić.

Na koniec kilka istotnych pytań:
– gdzie się widzimy?
– jakie są Wasze cele?
– jak wygląda Wasza lista?
– kiedy mam za Was trzymać kciuki?

[shareaholic app=”share_buttons” id=”10261725″]

[shareaholic app=”recommendations” id=”10261733″]

1 2
Podziel się ->
X
X